Инфективне болести обавештење о терминима полагања испита у септембарском року 2023.године

Потврда изласка на испит из предмета Инфективне болести за септембарски рок 2023.године обављаће се електронским путем
(маил адреса: infektivna.klinika@kcs.ac.rs).Потребно је навести име и презиме студента, као и име и презиме испитивача код кога се полаже.На дан претходно потврђеног испита (који се састоји из практичног и теоријског дела), студенти долазе у 7:45 часова испред секретаријата Клинике за инфективне и тропске болести.Са собом морају имати заштитну опрему(маску и рукавице),обавезно индекс,пријаву и картон.Сви студенти који полажу више од 3 пута морају донети уплатницу као потврду да су платили изласак на испит.
За све додатне информације обратити се административном секретру Светлани Јовичић на тел: 011/2684071